Gercenova - zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

zarastene nevycistene!

patri to niekomu?

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme, o doriešení Vás budeme informovať.
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie prerastajúcej buriny z peších komunikácií vykonajú pracovníci Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe obhliadky v teréne bolo zistené, že podnet bol vyriešený.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania