Nebezpečný kábel v podchode na Patrónke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 29. júla 2019

Diletantsky a nebezpečne vedený kábel pri eskalátore v podchode na zastávke Patrónka (smer centrum). Prosím o riešenie.

30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 15. 8. 2019 bola vykonaná náprava, kábel bol osadený do ochranných líšt.

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. august 2019

Peter Oravec

Áno. Riešenie hodné roku 2019.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.