Pri Hrubej lúke-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Uzavretý

Zle umiestnena znacka daj prednosť v jazde za tabulou a velmi neskoro, vhodne ju umiestniť minimálne 20m skor, za tou tabulou som si ju nevsimol. Ocakaval som pripajaci pruh, a nie schovanu znacku. Prosím presunut znacku skor, ďakujem.

30. júl 2019

Obcan

Zla lokalita. Je to Lamac nadjazd od borov na dialnicu.
30. júl 2019

Peter

Názov je divny ten sa. meniť neda ale na mape je to dobre vyznačené, btw OPS preco nemôžem nastaviť nazov podnetu preco je to automaticky?
01. august 2019

Pozorovatel

@admin

Toto je dlhodoby niekolkokrat nahlasovany problem pri viacerych podnetoch, ze sa obcas automaticky vygeneruje aj po spravnej lokalizacii na mape nazov podnetu s nespravnou lokalizaciou, co je aj tento pripad...
01. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
vieme o tomto probléme a pracujeme na jeho odstrránení.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravné značenie (DZ) je osadené správne. Pred DZ sme upravili náletové dreviny, aby bolo viditeľnejšie.

S úctou

Tím NDS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.