Túlavé mačky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
brano 07. februára 2014

Dobrý deň,
na sídlisku Biely kríž ( vnútroblok Račianska 111, 113 a 115 ) je množstvo túlavých mačiek. Behajú po detksých ihriskách a tlačia sa do vchodov. Za posledné 2 týždne pribudli 4.Je možné tento problém riešiť? Ďakujem.

08. február 2014

roman

Problem je v tom, ze tam tie macky zrejme niekto krmi. Pokial by tam nemali potravu, tak by sa tam nezdrziavali. A predpokladam ze urcite nie su cipovane.. :-)
05. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dňa 07.03.2014 bude zaslaná objednávka na odchyt ferálnych mačiek OZ Sloboda zvierat a tí sú povinný do 7 kalendárnych dní vykonať odchyt a následne zabezpečiť sterilizáciu / kastráciu.

Ďakujem a prajem príjemný a úspešný zvyšok dňa ...

Mgr. Peter Pintér
Odborný referent
Číslo dverí 316
Tel. číslo: 02/59 356 196

Bratislava - Magistrát hlavného mesta SR
Oddelenie životného prostredia a zelene
28. máj 2014

Matej Šebej

Po kontaktovaní zadávateľa podnetu mením status na Vyriešený.

Administrátor OPS pre MČ BaNM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania