Doležalova-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

majitel nechal vozidlo opustene uz min. 2 mesiace.

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

keďže ide o verejnú komunikáciu, nie je teda toto parkovanie dopravným priestupkom a automobil nejaví známky vraku.
Preto nemôžeme v tomto prípade nič urobiť.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
02. august 2019

NaTrnavke

nejavi znamky vraku? boli ste ho pozriet?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania