Popolná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Lenka Cíchová 29. júla 2019

Zhrdzavený a deravý odkvapový žľab na bývalom hostinci U troch zajacov. Špinavá a hrdzavá voda tečie na chodcov aj niekoľko hodín po daždi, na chodníku sú už dokonca hrdzavé fľaky. Bolo by ho treba vymeniť skôr, ako úplne zhrdzavie a spadne na niekoho.

01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Popolná ulica patrí do správy magistrátu, avšak podnet sa týka budovy, ktorá nie je vo vlastníctve mesta, ale je v súkromnom vlastníctve, preto je kompetentná podnet riešiť mestská časť a nie magistrát.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predpokladáme, že riešenie podnetu je v záujme Magistrátu nakoľko dochádza k poškodzovaniu jeho majetku. Vyšleme na miesto nášho inšpektora, aby vyzval majiteľa na nápravu.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania