Cígeľská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

opäť bordel pri kontajneri...

05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Zabezpečíme odvoz odpadu pri kontajneri.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania