Trenčianska-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. júla 2019

Tento semafor nejaký "dobrák" otočil smerom k prechodu a tak neplní svoju funkciu.

31. júl 2019

Anonymný užívateľ

Podnet by mal vyriešiť magistrát.
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. august 2019

Anonymný užívateľ

A teraz som zvedavý, koľko bude Sekcii dopravy trvať natočenie semaforu do správneho smeru?
02. august 2019

Anonymný užívateľ

Dnes poobede už bol semafor na správnom mieste. :-)
Podnet vyriešený.
Ďakujeme
03. august 2019

Anonymný užívateľ

Semafor je už v poriadku. :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania