Ráztočná-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Jan Bakos 31. júla 2019

Na novom cyklochodníku medzi Ihličnatou ulicou a letiskom je chybná značka.
Namiesto Zákazu vjazdu všetkých vozidiel (B1), ktorá zakazje aj cyklistov tam má byť Zákaz vjazdu všetkých motorových vozidiel (B3).

P.S. Ihličnatá ulica nieje v ponuke, OPS tu zobrazuje Ráztočnú.

31. júl 2019

Michal T

Alebo staci na dodatkovu tabulku pridat aj okrem cyklistov
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň
Kto? Krajský dopravný inšpektorát

Mgr.Henrieta Dvorská
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

dobry den, podnet sm epreveril, znacenie bolo realizovane v z mysle projektovej dokomentacie. po konzulatcii s KDI doplnime znacenie podla ich odporucania.

Mgr.Henrieta Dvorská
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
31. august 2019

Jan Bakos

Potvrdzujem opravu značky.
31. august 2019

Jan Bakos

Len ešte taký detail, čo som si v prvom kole nevšimol. A MČ pri oprave tiež ;)

Pár metrov pred touto značkou je ešte jedna, ktorá komplet blokuje prístup k cyklotrase a tiež aj k posledným domom na ulici. Alebo je to vyblednutá značka s maximálnou rýchlosťou? Na fotke to nieje vidieť, ale naživo tam vidieť 5-ku uprostred kruhu.
01. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Bakoš,
komentár preposielam pani Dvorskej.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.