Majerská-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Jan Bakos 31. júla 2019

Úsek cyklotrasy medzi mostom cez Malý Dunaj a Letiskom je bez akéhokoľvek označenia. Poprosím doplniť, aby cyklotrasa slúžila cyklistom a nie motoristom.

Ideálne by bolo doplniť aj stĺpiky (demontovateľné, aby nebránili dopravnej obsluhe), ktoré by vjazd motorových vozidiel blokovali naozaj. Lebo nepredpokladám, že by tam niekedy polícia kontrolovala dodržiavanie dopravného značenia.

01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

dobry den, po prevereni podnetu a konzultacii s KDI bude znacenie doplnene

Mgr.Henrieta Dvorská
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, značenie bolo doplnené a v časti aj vybudovaná nová cyklotrasa. Pravidelne miesto kontroluje mestská polícia.Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
22. august 2019

Ivan Magál

Dobry den,
prosim, hlavne tam nemontujte tie otrasne rampy, cez ktore musi cyklista preskakovat. Stacia stlpiky, ako vo vsetkych okolitych krajinach, kde pravidelne jazdim. Len sa Slovensku je cyklista obmedzovany na cyklotrase, aby preskakoval cez rampy a cyklisti s cyklovozikmi nemali sancu prejst. Dakujem velmi pekne.

Ivan Magál
31. august 2019

Jan Bakos

Značka je doplnená na obidvoch koncoch cyklocesty. Snáď to bude stačiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.