Furdekova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Tu by sa z bezpecnostneho hladiska hodil vyznaceny prechod pre chodcov.

Vyustenie pesieho priestoru medzi panelakmi a za cestou pokracovanie chodnika.

Krizenie Furdekova/Nam. hraniciarov za zmrzlinou.

Velka frekvencia pesich, ktori v podstate prechadzaju cez cestu proti predpisom Vyhlasky.

05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania