Panenská-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter 31. júla 2019

Miznúce dopravné značky
Ako sa začala turistická sezóna, pribudli na Panenskej ubytovacie zariadenia pre turistov. Zároveň niekto odstránil zopár dopravných značiek upravujúcich parkovanie pre rezidentov. Tým pádom sa z parkovacích miest pre rezidentov stalo voľné parkovanie. Odstránenie značiek bola aktivita Starého Mesta alebo to bola nelegálna aktivita pracovníkov hostelov, aby mali kde parkovať ich hostia?

05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali na preverenie na oddelenie dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné značky boli objednané.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
14. august 2019

Andrej

mestska cast tam nema kamery? bolo by to zaujimave video...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania