Vajnorská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Peter Oravec 05. augusta 2019

Kvôli rekonštrukcii nepriechodný chodník na Vajnorskej pri Družstevnej. Tabuľa prikazuje chodcom, aby prešli na druhú stranu, ale ako tam majú prejsť, keď tam nie je priechod cez Vajnorskú, mimoriadne frekventovanú štvorprúdovú cestu a električkovú trať? Riešenie nezodpovedá predpisom.

06. august 2019

Andrej

toto sa ani neda komentovat...vysmech dopravnym pravidlam...
14. august 2019

Peter Oravec

Stavebník pokojne stavbu dokončil a bez náhlenia poskladal lešenie. Samospráva sladko spala počas celej rekonštrukcie objektu a zabratia chodníka lešením. Všetko je tak, ako má byť. Chodec, nauč sa lietať. Lešenie je preč, ale vzhľadom na uvedené navrhujem podnet označiť ako uzavretý. Nikto ho totiž neriešil.
12. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. október 2019

Peter Oravec

Evidentne tu na tomto portáli nikto nič nečíta. Ani admin OPS, ani nikto z magistrátu. Ak by totiž aspoň občas mrkli na to, čo je tu napísané, tak by si museli všimnúť, že som tu už 14. augusta (pred dvomi mesiacmi!!!) napísal:
"Lešenie je preč, ale vzhľadom na uvedené navrhujem podnet označiť ako uzavretý. Nikto ho totiž neriešil."
Je to pekná hra, tento OPS.
14. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet mal status uzavretý, ale MČ Nové Mesto pred 3 dňami zmenila zodpovednosť na Magistrát, čím sa status automaticky zmenil. Podnet uzatvárame.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. október 2019

Peter Oravec

Vážený pán Sedlák,
ďakujem, že ste potvrdili, že MČ NM podnety nečíta.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania