Jiráskova - chýbajúci kôš na Markovej

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý
meno
Kvetka 01. augusta 2019

Na docasnej zastavke MARKOVA je z dovodu chybajuceho koša plno odpadkov na zemi. Je potrebné upratat dane miesto + zvazit osadenie kôša na zastávku aj napriek tomu ze uprava povodnej bus zastavky sa chyli ku koncu

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dočasná zastávka bola zrušená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania