Jasovská - neporiadok pred poštou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Ján 01. augusta 2019

Znečistené okolie vchodu na poštu. Holuby výkaly, smeti, znečistený chodník. Zdravotne závadné prostredie. Vizitka Slovenskej pošty.

05. august 2019

Antoan

Je to nechutné hlavne pre zákazníkov ,ktorý prídu na poštu. Je to aj vizitka vedúceho pošty ,ktorý tadiaľ denne chodí a nepostará sa o nápravu.
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho Slovenskej pošte s prosbou o vykonanie nápravy.
Kto? Slovenská pošta
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

údržbu týchto priestorov má v správe spoločnosť ETP management budov, s.r.o., Záhradnícka 30
82108 Bratislava.
Podľa ich vyjadrenia sa pred vchodom do pobočky pošty namontovali bodce proti holubom. Na druhý týždeň začnú stavebné práce opravy fasády na celej budove a zabezpečia vyčistenie pred pobočkou pošty.
Kto? ETP management budov, s.r.o.
20. august 2019

Ján

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania