Robotnícka-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Peter Oravec 05. augusta 2019

Chodník na rohu Vajnorskej a Robotníckej je trvale využívaný autami na parkovanie a chodník sa tak stáva kvôli parkujúcim autám v podstate pre chodcov nepoužiteľný. Pritom je tento chodník v súčasnosti jediná možnosť pre chodcov, pretože na opačnej strane Robotníckej je chodník zrušený kvôli prebiehajúcej stavbe. Prosím o osadenie stĺpikov zabraňujúcich vjazdu a parkovaniu áut na chodník.

06. august 2019

Andrej

a dalsi chodnik je zabraty restauraciou...
16. september 2019

Peter Oravec

Bez zmeny, bez odpovede... a tak si tu žijeme.
03. október 2019

Peter Oravec

Bez zmeny, bez odpovede Rudolfa Kusého... a tak si tu žijeme.
Prosím o preposlanie Rudolfovi Kusému.
04. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. marec 2020

Peter Oravec

Rudolf Kusý ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie starostovi.
19. apríl 2020

Peter Oravec

Rudolf Kusý ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Rudolfovi Kusému.
16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania