Horská-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Zaslané samospráve
meno
Rudolf Mlčák 02. augusta 2019

Na ulicu Horská, ktorá slúži mnohým cyklistom aj chodcom, sa po búrkach splavuje hlina z viníc.
Potešili by ste mnohých, keby ste spravili opatrenia, aby k tomu nedochádzalo, napríklad spraviť járok, kde by sa voda s nánosmi zviedla a mohla vsakovať, járok po zanesení čistiť; prípadne prívalovú vodu odviesť kanálom pod cestou na druhú stranu ku koľajniciam.
Na týchto miestach je problém aj keď je dlhodobé sucho - voda tam neustále tečie cez cestu a nanáša tam piesok a blato.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.