Miletičova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 02. januára 2020

Už viac ako mesiac sú na "totemoch" otrhané fólie s informáciou - Príkazová značka C6a a C6b.
To tadiaľ ani raz nešla dopravná polícia, obecná polícia, kompetetní z MÚ Ružinov a magistrátu?
Neverím!

06. august 2019

Andrej

casto ich vidim poskodene aj na Tomasicke pri sporitelni...
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. september 2019

Anonymný užívateľ

Ani po jeden a pol mesiaci žiadna náprava!
30. december 2019

Anonymný užívateľ

Takto to tam vyzeralo dnes ráno.
Za pár dní to bude 5 mesiacov od zaslania podnetu na magistrát a doteraz žiadny progres.
Hanba!
03. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu fólii dopravných značiek už máme objednanú u dodávateľa. Termín realizácie predpokladáme do konca januára.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. január 2020

Anonymný užívateľ

Oddelenie správy komunikácií - Magistrát hlavného mesta SR Bratislava, opravu fólií zrealizujte aj na Kutlíkovej. Tá predsa tiež patrí do vašej agendy. Či?
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/76018/kutlikova-poskodena-vertikalna-znacka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania