Charkovská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Emi 03. augusta 2019

Dnes ráno sme boli so synom na ihrisku a chcel sa hrať v pieskovisku a nemilo nás prekvapil nález čo sme tam našli. Boli to výkaly. Odstránili sme to ale bolo by dobré zvážiť výmenu piesku alebo prekopanie. Ďakujem

05. august 2019

Patricia

Na tejto ulici beha velmi vela maciek, cize aj keby ho vymenili, tak je mozne, ze by tam zachvilku boli zas. Mozno by sa hodilo nejake prekrytie na vecer
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, zaoberáme sa ním. Nakoľko sa predpokladá, že situácia s mačkami bude opakovať, preverujeme viacero možností riešenia tohoto problému s cieľom nájsť také, ktoré bude dlhodobé. Preto vás poprosíme o trpezlivosť, o spôsobe nápravy vás budeme informovať.


Monika Debnárová,
vedúca mediálneho oddelenia MČ - Devínska Nová Ves

Kto? oddelenie výstavby, dopravy a životného prostredia
Kedy? 2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania