Toplianska-dlhodobo odstavené vozidla- s EČV, bez platnej TK a E

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Jozef 03. augusta 2019

Toto vozidlo dlhodobo znečisťuje parkovacie miesta unikajúcim olejom na Toplianskej 8 až 10.

03. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Neplatná EK a TK.
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obhliadkou sme zistili, že predmetné vozidlo sa na určenom mieste už nenachádza.
S pozdravom a prianím pekného dňa
Kto? referát regionálneho rozvoja a dopravy

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania