M. Schneidera Trnavského-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Znecistena zastavka, prosim, vycistit, dakujem.

05. august 2019

Viliam

Obidve zastávky budú kompletne zbúrané a v súčasnosti sú nefunkčné
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zastávka spadá do projektu prerábky dúbravsko-karloveskej radiály, považujeme preto podnet za uzavretý.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania