Kadnárova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Miro 04. augusta 2019

Dobrý deň.
Na Kadnárovej pred mesiacom strihali živý plot. Za bytovým domom 36-38-40 ho nechali takto nedostrihaný. Prečo? Kedy to dokončia? Pekná fušerina.

05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v súčasnosti prebieha na území Krasňan súbežne strihanie kríkov aj kosenie trávnatých plôch. Kríky samozrejme neobídeme a budú dostrihané hneď ako to náš harmonogram prác umožní. Predpokladáme, že by sa tak malo stať tento či budúci týždeň.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania