Kadnárova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Miro 04. augusta 2019

Dobrý deň.
Za bytovým domom Kadnárova 30-32-34 je strom čerešňa ktorá ma suché konáre. Prosíme o orezanie tohto stromu. Ďakujem.
Miro

05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zaradíme strom do harmonogramu prác pre firmu obstaranú na ošetrovanie stromov.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania