Americká-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Alena Kolláriková 05. augusta 2019

Dobrý deň.
Kontajner HUMANA bol umiestnený na ľavej strane stojiska kde zaberal minimálne miesto. V dňoch medzi 1 až 3 augustom 2019 ho preložili na parkovacie miesto . Tým zrušili jedno parkovacie miesto pre menšie auto.
Žiadam Vás za vlastníkov okolitých bytov, ktorí používajú parkovisko aby bol kontajner HUMANY odstránený úplne , alebo preložený na pôvodné miesto, kde nezaberal parkovanie.
Ďakujem. Kolláriková

09. august 2019

Sused ;-)

Kto uprace ten neporiadok ? Ďakujem
12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný spoločnosti Humana. Čakáme na odpoveď /vyriešenie.

Kancelária starostu
15. august 2019

Alena Kolláriková

Dobry den.
Dnes 15.8.2019
Vymenili kontajner na parkovisku kus za kus.
Ziadame o odstranenie z parkovidka !
Nie vymenu.
15. august 2019

Sused ;-)

Dakujeme uz je to upratane aj posunute pekny den prajem.
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deń,

Dnes sme dostali vyjadrenie od spoločnosti HUMANA:

Kontajner patriaci občianskemu združeniu HUMANA People to People Slovakia bol vymenený za nový bezpečnejší model a medzitým bolo pôvodné miesto, na ktorom stal kontajner obsadené zaparkovaným autom. Kontajner bude posunutý na pôvodné miesto naspäť ku kontajnerovému stojisku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.