Račianska-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Erik Márföldy 05. augusta 2019

Dobrý deň, na Račianskom mýte dnes pribudla táto nevkusná reklama. Mohli by ste, prosím, preveriť, či je legálna?
Ďakujem

07. august 2019

Viliam

Táto istá reklama je aj v Dúbravke na Alexyho
08. august 2019

Miloš

Račianska-reklama-vizuálny smog

Prosím odstrániť a pokutovať nelegálnu reklamu na trávniku - kartónový kváder. Reklama je nasmerovaná na cestu pred pred križovatkou a električkovú zastávku.
08. august 2019

Martina

Račianska-reklama-vizuálny smog

Na križovatke Račianske mýto je umiestnená reklamná krabica. V Rači bola umiestnená bez povolenia a bola odstránená
08. august 2019

Erik Márföldy

Reklama bola už včera odstránená, ďakujeme.
09. august 2019

stanislava berlanova

Račianska-reklama-vizuálny smog

vizualny smog

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania