Trávna-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

niekto odcudzil odnimatelny kryt z kosa na zastavke smer raca odpadky vsade kos nepouzitlny, prosim o opravu, dakujem

24. september 2019

Martin U

Kryt z koša doplnený. Vyriešený podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.