M. Schneidera Trnavského-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Veronika 06. augusta 2019

Na zelenej ploche pri zastavke busu Alexyho sa objavila tato reklama. Ma miestny urad pocit ze mame tolko zelene v Dubravke, ze obrovska krabica na travniku vedla zastavky a cesty je vhodne miesto na reklamu? K spine a neporiadku co sa nachadza po celej ulici este pribudla tato kartonova "nadhera".

15. august 2019

Viliam

Podnet vyriešený, už odstranene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania