Karadžičova-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
meno
Radoslava Štuková 06. augusta 2019

Dobrý deň,
Pravidelne chodím cez pechod kde su dva páry svetiel pri Polnéj ulici a Karadžičovej.Keď prechádzate zo strany firiemCBC k polnej cez druhy prechod vchádzate na zelenú ale nestihnete prejsť a už je červená a vtom na vás trúbia autá a ukazujú vam vulgárne veci.
Ako mam prejsť alebo zase čakať na dalšiu zelenú?A čo deti a dôchodci.
Ďakujem Štuková

11. november 2019

Stano

Dobrý deň,
pridávam sa k tomuto problému, chcel som to zadať tiež. V poslednom čase je naozaj veľmi ťažké prejsť bezpečne cez cestu. Hoci vstúpime na prechod na zelenú, tlačia sa na nás autá aj od CBC aj z Poľnej, šoféri sú nervózni, ukazujú nám, že už ideme na červenú, ktorá medzitým preblikla, trúbia a kričia po nás. Toto voľakedy nebolo, asi niekto skrátil interval pre chodcov. Žiadame o predĺženie intervalu pre chodcov na tejto svetelnej križovatke a zamedzenie vjazdu vozidiel do križovatky počas prechodu chodcov. Nech autá dostanú zelenú až vtedy, keď by sa na priechode už nemal nachádzať žiadny chodec. Prosíme o úpravu čo najskôr, aby sa zabránilo prípadnému nešťastiu, je to veľmi naliehavé, lebo vodiči sú stále viac a viac neohľaduplnejší, ponáhľajú sa nehľadia na okolie. Jediný spôsob ako im v tom zabrániť je "červená". Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.