AS Nivy: bordel, reklamy a parkujúce autá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Jan Hubar 09. februára 2014

Rád by som upozornil na priestor pred AS Mlynské Nivy. Hromadí sa tu komunálny odpad, nelegálne a premnožené reklamné pútače, chodníky sústavne obsadzujú parkujúce autá. To posledné pod taktovkou mestskej polície, kedže ako je známe na chodníku sa za určitých okolností môže parkovať, ale nie jazdiť! Hliadky tu jazdia často, ale neriešia to.

23. november 2017

Martin Uváček

Tento priestor sa búra a bude sa rekonštruovať. Podnet už nie je aktuálny.
19. máj 2019

Martin Uváček

Pozdnet sa môže uzavrieť. Toto miesto je už staveniskom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania