Kadnárova-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Lukáš 07. augusta 2019

Dobrý deň,
chcel by som upozorniť na poškodený kanalizačný poklop.Poklop je uvoľnený a po prejdení vozidlom vydáva hrozný kovový zvuk.
ďakujem za riešenie.

15. február 2020

Martin Uváček

Tento poklop je tak nakraji že ho vôbec máloktoré auto prejde.
20. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
20. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet bol preposlaný na BVS na Divíziu stokových sietí a ČS Bratislava, ktorá zodpovedá za kanalizáciu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
27. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet bol postúpený na prešetrenie.

Prajeme Vám príjemný deň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť aj služby nášho Call centra (0850 123 122) v pracovných dňoch od 7:00 do 16:00 hodiny.

S pozdravom
Mgr. Michal Ševčík
vedúci oddelenia call centra

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
Prešovská 48, 826 46 Bratislava
tel.:0850 123 122
e-mail: sluzby@bvsas.sk
http://www.bvsas.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania