Kadnárova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Miro 07. augusta 2019

Dobrý deň.
Chodník spájajúci Kadnárovu a Hubeného oproti Krasnanskej besede. Okolo chodníka je živý plot, ktorý nebol ostrihaný min 3 roky. Bolo by dobre ho konečne ostrihať a poriadne.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. V súčasnosti prebieha strihanie kríkov na území Krasňan a preto našich pracovníkov vyšleme na dané miesto.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia a dopravy
Kedy? tento týždeň

MÚ Rača
12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník bol našimi pracovníkmi ostrihaný.

S pozdravom

MÚ Rača
13. október 2019

Martin U

Podnet vyriešený. Treba len aktualizovať

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania