Námestie slobody-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dlhodobo prepadnutá cesta pred poštou na Námestí slobody.

14. január 2020

Martin U

Od augusta 2019 žiadna reakcia na tento podnet
16. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie správy komunikácií nás informovalo, že chodníky a cesty na Námestí slobody budú priebežne opravované od Júna do Septembra 2020.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
04. marec 2020

Martin U

Prepadnutá cesta sa zatiaľ neopravovala.
30. apríl 2020

Martin U

Uvidíme teda v septembri.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania