Cesta na Kamzík-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Jozef 08. augusta 2019

Odvetranie sociálnych zariadení už odpadáva, resp. nebezpečne sa nakláňa a pred objektom paleta niečo prekrýva .

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zhotoviteľovi stavby sme v rámci reklamácie nahlásili viaceré nedostatky, vrátane vami spomínaných. Zhotoviteľ je povinný tieto nedostatky opraviť, pričom s opravami už začal.

Ďakujeme za váš podnet.
Kto? Mestské lesy
Kedy? September 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odvetrávanie bolo opravené a bol osadený aj chýbajúci poklop.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania