Imricha Karvaša-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Ajeťák 09. augusta 2019

Na križovatke pri NBS nefunguje tlačidlo pre chodcov, v smere z Kollárovho námestia. Tiež nie je z prechodu dostatočný výhľad na semafor pre chodcov (je prekryty). Prosím o opravu. Ďakujem

27. január 2020

jozef

na semafóre očividne zlyhava slučka prepnutia zo smeru Žilinska k Blumentálu.. podobne aj na odbocku zo Žilinskej k poliklinike Mytna. Rano a poobede neunosny stav niekedy na Mytnej zelena a na preskáčku električky... opravte to prosim!!!!
31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií preverilo nastavenie semaforu. Uviedlo, že osadenie je realizované podľa projektu, ktorý schválila dopravná polícia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania