Kutlíkova - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 10. augusta 2019

Na svetelnej križovatke Kutlíkova/Romanova sú dlhodobo posprejované príkazové značky C6c a C6a.
Zodpovednosť - Magistrát BA.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. august 2019

Anonymný užívateľ

Aj dnes všetko po starom :-(
20. september 2019

Anonymný užívateľ

Stále neriešené!
Foto z dnešného rána :-(
21. september 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. december 2019

Anonymný užívateľ

Takto to tam vyzeralo dnes ráno.
Ani po troch mesiacoch od zaslania podnetu na magistrát nenastal žiadny progres.
Hanba!
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ospravedlňujeme sa, že tento podnet ostal doposiaľ neriešený. Stav podnetu preveríme a v prípade, že je stále aktuálny, dopravné značenie bude ihneď zadané na vyčistenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania