Gelnická-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
JUDr. Ján TKÁČ 09. augusta 2019

Pri výjazde z Gelnickej ul. na Rustaveliho niekto odmontoval spätné - dopravné zrkadlo, čím znebezpečnil výjazd z jednosmernej frekventovanej ul. Na druhej strane je dopravné zrkadlo namontované na stĺpíku na parkovisku pri novom činžiaku na ul. Rustaveliho 10.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zabezpečíme doplnenie dopravného zrkadla v priebehu najbližších dvoch týždňov.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia a dopravy
Kedy? do dvoch týždňov

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.