Wolkrova - odstavené vozidlo Ford bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
milos 09. augusta 2019

Jedna sa o vozidlo Ford Focus, ktore je na Wolkrovej ulici odstavene uz niekolko mesiacov a je bez ECV. Zavadzia pri parkovani.

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.
22. október 2019

Peter Kucerka

Auto bolo odstránené a nezavadza iu
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo bolo odstránené po výzve Mestskej časti Bratislava – Petržalka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania