Novosvetská-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Vladimír 09. augusta 2019

Žiadam vyčistiť upchatý kanalizačný vpust na Novosvetskej pri križovatke Novosvetská - Na Štyridsiatku. Problém je tak dlhodobý, že očividne upchatý vpust vidno aj cez Google Streetview z júna 2014. Kanalizácia v celom meste je systematicky zanedbávaná a potom sú všetci prekvapení, keď trochu silnejšie naprší a mesto je celé zaplavené...

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame oddeleniu dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyčistenie vpustu bolo objednané.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
14. december 2019

Vladimír

Potvrdzujem skutočné vyčistenie vpustu! Kiežby takýchto reálnych riešení pribúdalo na úkor tých vyriešených iba "na papieri". Vďaka!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania