Jantárová cesta - nepokosená trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Očko 10. augusta 2019

Nepokosena burina pozdlz elektrickovenej trate od stareho mosta po krizovatku Bosakova..

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pokosenie danej lokality zabezpečíme.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. september 2019

Martin Uváček

Neriešené a nepokosené.
31. máj 2020

Martin Uváček

Na tomto svahu sa akosi nechce nikomu kosiť.
10. júl 2020

Martin Uváček

Toto leto je situácia rovnaká. Opať je tam prales, tentoraz nielen z trávy ale rastú tam aj mladé naletové stromy ktoré začínajú zasahovať do cyklotrasy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania