Stromová-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Po nedávnej pokladne potom káblov pozdĺž Stromovej ulice, časť ich bola uložená do chodníka. Kedy bude roh Jelšovec a Stromovej daný do pôvodného stavu ?

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
13. september 2019

Jozef

A nič. Chráničky optokáblov sú osadené , chodník zostáva .
26. september 2019

Jozef

Zaasfaltované. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania