Pri kolíske-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Poškodené zábradlie na odpadovej šachte v Knižkovej doline. Rôzne trčiace a chýbajúce časti by bolo vhodné dať do poriadku.

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zábradlie poškodil náš dodávateľ, ktorý čistil zdrž a rigol s tým, že prisľúbil jeho nápravu do dvoch týždňov. Na rozdiel od iných zdrží bolo toto zábradlie nesprávne umiestnené bez možnosti ho odmontovať v čase čistenia.

S pozdravom
Kto? dodávateľ
Kedy? do dvoch týždňov

MÚ Rača
21. september 2019

Martin U

A kedy sa bude zábradlie opravovať?
25. september 2019

Martin U

Zábradlie je už opravené. Podnet je teda vyriešený.
25. september 2019

Martin U

Fotka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.