Žabotova-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Vlasta 10. augusta 2019

Potrebne odstranit padnute stromy,, taktiez by bolo vhodne odstranit dopravnu znacku, lezi tam uz asi 5mesiacov, aj ked technicke sluzby okolo nej presli niekolkokrat.Vdaka

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame oddeleniu dopravy a oddeleniu životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania