Rajecká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Edita Višvaderova 10. augusta 2019

Dobry den rada by som nahlasila dalsie dlhodobo opustene vozidlo znacky volkswagen.
Vozidlo nema špz.
Tk a ek su tiez neplatne.
Prosim o odstranenie vozidla predom dakujem.
P.s. vozidlo parkuje pri Krizovom centre dúha.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Vozidlo sme označili " Upozornením a výzvou na odstránenie starého vozidla". Ak majiteľ predmetné vozidlo neodstráni do 60 dní, vozidlo bude odstránené prostredníctvom zmluvnej spoločnosti odovzdaním na určené parkovisko.
Prajem pekný deň
Kto? referát regionálneho rozvoja a dopravy
Kedy? 4.štvrťrok

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania