Námestie SNP-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Prosím o prešetrenie reklamy vo verejnom priestore (pomaľovaný chodník) na Námestí SNP 30. Ide o miesto pred zmrzlinárňou "I scream bohéma". Prosím o prešetrenie, či ide o povolenú reklamu, resp. úpravu verejného priestoru.

13. august 2019

Peter Oravec

https://www.bakurier.sk/urbanizmus-a-vystavba/clanok-magistrat-k-sedeniu-pri-od-dunaj-malovanie-chodnikov-ci-drevin-nebolo-sucastou-povolenia
"Ako nás magistrát informoval, „maľovanie chodníkov či drevín nebolo súčasťou povolenia, preto majiteľa podniku vyzveme, aby toto odstránil“."
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

súčasťou povolenia nebola žiadna reklama. Vyzvali sme majiteľa podniku, aby chodník uviedol do pôvodného stavu.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. september 2019

Jakub

Chodník bol už vyčistený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania