Podniková-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Klonga 11. augusta 2019

Dobrý deň , chcel by som podať stažnosť na bytosprávu 31 357 407 ,, neschopnosťou a aroganciou vedenia spoločnosti dochádza ku škodám na majetku ktoré odmietajú preplatiť . Odpadkové koše niesú na svojom mieste podľa územného plánu , zasahujú na chodník , ohrozujú bezpečnosti a plynulosť cestnej premávky na Podnikovej ulici , vôbec niesu zaistené proti posunutiu a 2-3 krat do týždna ich bezdomovci vyrabuju a je tam neskutočný bordel a smrad.

Mne už spôsobili škodu 1400eur po obhliadke poisťovňou , a podľa vyjadrenia poisťovne úhrada nieje možná .
Chcem požiadať o odstránenie odpadkových nádob na základe vyjadrenia poisťovne , kde prikladám prílohu.

Ďakujem za pomoc

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania