Cintorínska-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

chýbajúci kanalizačný alebo vodovodný poklop na ceste je nebezpečný pre cyklistov. navyše možno je daný ventil aj nefunkčný, je zasypaný kameňmi.

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodený poklop bude opravený v priebehu novembra 2019.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. október 2019

Pavol L

ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania