Lazaretská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

predávajúci sa obrubník do kanála

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame investičnému oddeleniu. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania