Mlynské Nivy-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 17. septembra 2019

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivy v smere od Hraničnej ku Bajkalskej cca pri výjazde od budovy Metrostav sa prepadáva cesta a je otázka času kedy bude komplet prepadnutá kedže po danej ceste chodia vozidlá zo stavby nuppu aj z areálu doprastavu. Prosím o čo najrýchlejšie označenie prepadu a jeho opravu.
Ďakujem

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. august 2019

Dominik

Akurát som to išiel nahlásiť. Treba to urýchlene aspoň označiť, lebo prepadnutie sa za posledné dni zväčšilo a je to nebezpečné pre tých, čo to nepoznajú. Nie je to vôbec vidieť na prvý pohľad.
23. august 2019

Viliam

Už je tam aspoň dopravná značka
02. september 2019

Viliam

Jeden ukradne značku, ďalší pridá konár :)
03. september 2019

Dominik

Týmto tempom tam môžeme dať na Vianoce stromček a ozdobiť ho... Mohli by ten úsek opraviť a rovno odstrániť aj tie koľaje, ktoré sú tam zbytočne.
12. september 2019

Dominik

Označené je to už poriadne, teraz by to chcelo aj opraviť.
12. september 2019

Ružinov - Prievoz

Ja som stihol 14 dňovú dovolenku a jediné čo stihol magistrát je dať dopravné značenie...
15. september 2019

Michal

včera to začali opravovať, išiel som dnes okolo a veru pekná jama ( prepadla sa tam pôda ) tak snáď to rýchlo opravia.
16. september 2019

Michal

takto
17. september 2019

Matej

Mlynské Nivy-cesta-výtlk

Chýbajúci kanál označený stromom
18. september 2019

Michal

pozdravujem, v sobotu 14.9 za začalo pracovať, rozkopalo sa to, opáskovalo ( už som sa potešil že vieme aj na Slovensku rýchlo a kvalitne opraviť 4m cesty ) no bohužiaľ od vtedy sa tam nikto neukázal. Dnes je 18.9 za tie 3pracovné dni tou cestou prešli stovky áut ( pritom celá ulica je v katastrofálnom stave a o ranných zápchach nehovorím a desiatky nákladných autách duplom) a nič sa nedeje. Do toho sa začala prebárať druhá polovica cesty! takže odporúčam kompetentným expresne rýchlo vyriešiť tento stav. Verím, že sa táto info dostane tam kde má a príde aj relevantná odpoveď, najlepšie opravená cesta.
23. september 2019

Dominik

update: 23.9. cesta stále rozkopaná, nikto nikde... som zvedavý, či to do Vianoc stihnú opraviť.
24. september 2019

Zuzana

Vie sa prosím Magistrát vyjadriť k tomu, ako "v riešení" je táto situácia, keď od 15.9.2019 tam nikto ani slamku krížom nepreložil?
25. september 2019

Viliam

Asi čakajú kým sa prepadne aj druhá strana vozovky pod ktorou je tiež pekná kaverna
27. september 2019

Dominik

27.9. 16:00 - Stále bez zmeny a začínam mať pocit, že sa pomaly ale isto prepadáva aj tá druhá strana vozovky... potom keď sa tam prepadnem aj s autom, tak pošlem účet magistrátu.
01. október 2019

Dominik

1.10. - Jediný kto s tým pohol za ten čas bol vietor. Magistrát, haló!!! Vyjadrí sa tu niekto kompetentný, kedy bude oprava vykonaná, či sa bude čakať na prepadnutie druhej strany vozovky a na úplné uzatvorenie frekventovanej cesty?
02. október 2019

Michal

Mlynské Nivy-cesta-rozkopaná

dobrý deň, tento podnet tu už bol zahlásený, no zjavne zmizol resp. som ho prehliadol. takže už 3tyždne rozkopaná cesta! nikto sa tam odvtedy neobjavil, žiaden robotník a už sa prepadáva aj druhá polovica cesty! expresne treba riešiť, je to v katastrofálnom stave!
07. október 2019

Michal

asi takto to vidím..
08. október 2019

Michal

zázrak, cesta dnes uzavretá a makajú
09. október 2019

Mária

Dobrý deň, prosím o informáciu, na kedy je plánovaná oprava cesty a kedy bude opäť prejazdná, Ďakujem
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

8. októbra 2019, sa začala oprava havarijného stavu poškodenej verejnej kanalizácie na ulici Mlynské Nivy.

Mimoriadna udalosť vznikla na ceste na úrovni centrály spoločnosti Metrostav a opravy si vyžadujú aj úplne prehradenie cesty. Na vzniknutú situáciu vodičov upozorňuje prenosné dopravné značenie. Havária vznikla prevalením potrubia a následným prepadom vozovky. Presný rozsah poškodenia aj dobu opráv bude možné spresniť v nasledujúcich dňoch.

Vodičom, ktorí chcú využiť túto trasu na prejazd, odporúčame využiť obchádzkové trasy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. október 2019

Miroslav Mozola

Mlynské Nivy-cesta-rozkopaná

Dobrý den, dnes rano 8.10.2019 okolo 9 hod bola uzavreta ulica Hranicna, v oboch smeroch, bez riadneho oznacenia, po vystati fronty som zistil, ze auta ktore jazdia v protismere su tie, ktore sa museli vratit. Naozaj sa neda naplanovat takato vec na vikend, noc, alebo to aspon riadne oznacit ? Dalej uz nic nepisem, lebo by to bolo emotivne.
Pekny den
M.Mozola
18. október 2019

Michal

Už je známe do kedy bude cesta uzavretá? máte niekto info?
12. november 2019

Michal

a je ticho, nikde nikoho, ide zima, bude dlho ticho asi a uzavretá ulica 😏
12. november 2019

Dominik

Vyzerá to tak ale zrovna dnes pred obedom tam pracovali, takže možno sa stane zázrak a do Vianoc nám to opravia.
14. november 2019

Ružinov - Prievoz

Info k prepadu.
14. december 2019

Ružinov - Prievoz

už čoskoro
14. december 2019

Dominik

Vianoce prídu tento rok o týždeň skôr :D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania