Česká-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 12. augusta 2019

Zničený obrubník chodníka na križovatke Českej a Osadnej. Prosím o opravu.

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania