Prechod z Líščieho údolia do Mlynskej doliny

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
jan staromestsky 28. augusta 2019

Pekný deň,

kedysi sa dalo z Líščieho údolia prejsť cez kopec do Mlynskej doliny cez bývalé vinohrady. Je to však tak zarastené, že treba to obísť cez Sitinu alebo okolo FEI STU. Nemohol by byť jeden chodník za týmto účelom zriadený (udržiavaný)?

Ďakujem za odpoveď.
S úctou,
Ján

16. august 2019

Pozorovatel

Len doplnam, ze chodnik na fotke je parcela E 22337 vo vlastnictve Bratislavy
https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/wauwP
cize vlatnik by ho mal udrziavat.
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prvom rade sa Vám chceme ospravedlniť za meškanie s riešením podnetu. Oddelenie správy komunikácií sa Vašim podnetom zaoberalo a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, aké sa s prechodom cez danú lokalitu spájajú. Lokalitu sme sa snažili udržiavať v priechodnom stave, ale chápeme, že to nie je ideálny stav. Podnet preto "posúvame" na oddelenie dopravného inžinierstva, ktoré posúdi možnú realizáciu asfaltového, alebo iného spevneného chodníka. O ďalšom postupe Vás, pochopiteľne, budeme informovať. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte naše mesto krajším a bezpečnejším pre život.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania